Start > FAQ – częste pytania

1. Gdzie odbywają się zajęcia dla grup 7-16 lat?pytania
Zajęcia dla Dzieci i Młodzieży odbywają się w Warszawie, w Domu Kultury Rakowiec, ul. Wiślicka 8, sala „C”. Szczegóły zajęć: patrz grafik.

2. Gdzie odbywają się zajęcia dla Przedszkolaków?
Zajęcia dla Przedszkolaków odbywają się w Warszawie w Przedszkolu MAMY CZAS, ul. Bohdanowicza 5. Szczegóły zajęć: patrz grafik.

3. Czy możliwe jest zorganizowanie zajęć w Przedszkolu/Szkole Mojego Dziecka?
Tak, prosimy o kontakt.

4. Jak liczne są grupy?
Grupy liczą ok.6 osób.

5. Czy mogę uczestniczyć z dzieckiem w zajęciach dla Przedszkolaków?
Najlepiej jednak od początku wytłumaczyć  Naszemu Przedszkolakowi, że to są zajęcia tylko dla Dzieci, a rodzice czekają tuż za drzwiami:) Na pierwszych zajęciach Nasze Dziecko może czuć troszkę zagubione więc  rodzice mogą uczestniczyć w zajęciach lub znajdować się w zasięgu wzroku Dziecka. Na kolejnych spotkaniach Dziecko uczestniczy w zajęciach wyłącznie z rówieśnikami i prowadzącym.

6. Jaka różnica wiekowa (maksymalna i minimalna) wśród dzieci w jednej grupie?
Różnica wynosi maksymalnie 2 lata. W jednej grupie może się zatem znaleźć dziecko 10 oraz 12 letnie. W grupach przedszkolnym różnica między dziećmi to maksymalnie rok.

7. Czy mogę zdecydować o zapisie na zajęcia po pierwszej lekcji?
Tak, pierwsze zajęcia są bezpłatne. Ostateczną decyzję o zapisie można podjąć po pierwszej lekcji. Na zajęcia trzeba jednak dokonać zapisu, przy odpowiedzi na temat wyboru płatności należy zaznaczyć, iż decyzja zostanie podjęta po pierwszych zajęciach.

8. Ile trwają pojedyncze zajęcia dla Przedszkolaków?
Pojedyncze zajęcia dla Przedszkolaków trwają 30 minut każde. Cały kurs języka hiszpańskiego mieści się w ramach roku szkolnego, co oznacza, że rozpoczyna się we wrześniu roku bieżącego i trwa do czerwca roku następnego.

9. Czy mogę dołączyć do grupy w trakcie kursu?
Tak, o ile są wolne miejsca. Prosimy o kontakt z nami.

10. Ile trwają pojedyncze zajęcia/cały kurs dla Dzieci szkolnych?
Pojedyncze zajęcia dla dzieci klasy I trwają 45 minut, pozostałych grup Dzieci w wieku szkolnym w zależności od lokalizacji trwają odpowiednio 45 minut w SP 264 w Warszawie oraz  55 min w Domu Kultury Rakowiec w Warszawie. Cały kurs języka hiszpańskiego mieści się w ramach roku szkolnego, co oznacza, że rozpoczyna się we wrześniu roku bieżącego i trwa do czerwca roku następnego.

11. Jeśli dołączam do grupy w trakcie trwania kursu czy mogę otrzymać jakieś zniżki?
Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Patrz kontakt.

12. Moje dziecko uczy się już angielskiego/niemieckiego czy język hiszpański nie będzie się mylił z pozostałymi językami?
Nie, nauka hiszpańskiego nie koliduje z nauką angielskiego, niemieckiego.

13. Moje dziecko uczy się w grupie Dzieci i Młodzież i nie było na ostatnich zajęciach co mogę zrobić?
Prosimy o kontakt – prześlemy przerobiony materiał i wskazówki do powtórki, ew.zaproponujemy krótką konsultację przed rozpoczęciem zajęć.

14. Moje dziecko jest w grupie Przedszkolaków i nie było na zajęciach. Czy nie będzie czuło się zagubione na kolejnych zajęciach?
W przypadku przedszkolaków zagadnienia układane są w taki sposób, że nawet w przypadku nieobecności dziecko na pewno sobie poradzi. W razie wątpliwości prosimy o kontakt.

Masz inne pytania? Skontaktuj się z nami